Základná časť

1. kolo

Zápas
MicroTec Žilina - Vadičov team
1. kolo
10:4
03.12.2017 11:00
Hbk MicroTec Žilina - Vadičov team
1. kolo
10:4
03.12.2017 11:00
Hbc Čadca Podzávoz - Hbk Drucker Horelica
1. kolo
4:4
03.12.2017 13:00
Dream Team - HBC Skalité
1. kolo
2:5
03.12.2017 14:00

2. kolo

Zápas
Vadičov team - Neslušskí vlci
2. kolo
3:8
10.12.2017 11:00
Neslušskí vlci - Hbk MicroTec Žilina
2. kolo
6:4
10.12.2017 12:00
Hbc Čadca Podzávoz - Dream Team
2. kolo
2:2
10.12.2017 13:00
HBC Skalité - Krásno Sparrows
2. kolo
10:3
10.12.2017 14:00
Hbk Drucker Horelica - HBC Skalité
2. kolo
1:9
10.12.2017 15:00

3. kolo

Zápas
Vadičov team - HBC Skalité
3. kolo
2:12
17.12.2017 11:00
Hbk MicroTec Žilina - HBC Skalité
3. kolo
3:5
17.12.2017 12:00
Dream Team - Hbk Drucker Horelica
3. kolo
8:4
17.12.2017 13:00

4. kolo

Zápas
Vadičov team - Hbk Medokýš Martin jr.
4. kolo
5:1
07.01.2018 11:00
Dream Team - Neslušskí vlci
4. kolo
3:3
07.01.2018 12:00
Neslušskí vlci - Hbk Drucker Horelica
4. kolo
14:3
07.01.2018 13:00
Krásno Sparrows - Hbk Medokýš Martin jr.
4. kolo
3:6
07.01.2018 14:00
Hbc Čadca Podzávoz - Hbk MicroTec Žilina
4. kolo
4:4
07.01.2018 15:00
Krásno Sparrows - Hbk MicroTec Žilina
4. kolo
5:5
28.01.2018 13:00

5. kolo

Zápas
Hbc Čadca Podzávoz - Hbk Medokýš Martin jr.
5. kolo
8:6
14.01.2018 14:00
Vadičov team - Krásno Sparrows
5. kolo
4:11
28.01.2018 12:00

6. kolo

Zápas
Hbk Medokýš Martin jr. - Hbk Drucker Horelica
6. kolo
9:5
14.01.2018 15:00
Dream Team - Hbk Medokýš Martin jr.
6. kolo
7:4
21.01.2018 13:00
Neslušskí vlci - Krásno Sparrows
6. kolo
10:4
21.01.2018 15:00
Hbc Čadca Podzávoz - Vadičov team
6. kolo
7:9
28.01.2018 14:00
Hbc Čadca Podzávoz - HBC Skalité
6. kolo
4:7
04.02.2018 14:30

7. kolo

Zápas
Hbk Medokýš Martin jr. - Neslušskí vlci
7. kolo
6:6
21.01.2018 14:00
Vadičov team - Hbk Drucker Horelica
7. kolo
8:5
04.02.2018 11:00
Dream Team - Krásno Sparrows
7. kolo
11:1
04.02.2018 12:00
Neslušskí vlci - HBC Skalité
7. kolo
7:2
04.02.2018 13:00
Dream Team - Vadičov team
7. kolo
6:5
18.02.2018 11:00
Hbk Drucker Horelica - Hbk MicroTec Žilina
7. kolo
7:12
18.02.2018 13:00

8. kolo

Zápas
HBC Skalité - Hbk Medokýš Martin jr.
8. kolo
10:6
18.02.2018 10:00
Hbk MicroTec Žilina - Dream Team
8. kolo
5:4
18.02.2018 12:00
Krásno Sparrows - Hbk Drucker Horelica
8. kolo
0:5
18.02.2018 13:00
Hbc Čadca Podzávoz - Neslušskí vlci
8. kolo
0:5
18.02.2018 13:03