Play-off
Štvrťfinále
Zápas | ||
---|---|---|
Dream Team - Krásno Sparrows
Štvrťfinále (1. zápas) |
8:7 p.p. 27.05.2017 11:00 |
|
Empire Okružná - Hbk KNM Predators
Štvrťfinále (1. zápas) |
16:5 27.05.2017 13:00 |
|
Hbk KNM Predators - Empire Okružná
Štvrťfinále (2. zápas) |
4:3 28.05.2017 10:00 |
|
Krásno Sparrows - Dream Team
Štvrťfinále (2. zápas) |
4:10 28.05.2017 12:00 |
|
Empire Okružná - Hbk KNM Predators
Štvrťfinále (3. zápas) |
15:1 03.06.2017 13:30 |
Semifinále
Zápas | ||
---|---|---|
Hbc Čadca Podzávoz - Dream Team
Semifinále (1. zápas) |
4:5 11.06.2017 12:45 |
|
KHK Suché dresy - Empire Okružná
Semifinále (1. zápas) |
4:2 04.06.2017 13:30 |
|
Empire Okružná - KHK Suché dresy
Semifinále (2. zápas) |
6:2 11.06.2017 13:00 |
|
Dream Team - Hbc Čadca Podzávoz
Semifinále (2. zápas) |
7:8 p.p. 11.06.2017 15:30 |
|
KHK Suché dresy - Empire Okružná
Semifinále (3. zápas) |
4:5 p.p. 24.06.2017 13:00 |
|
Hbc Čadca Podzávoz - Dream Team
Semifinále (3. zápas) |
2:8 24.06.2017 15:00 |
Finále
Zápas | ||
---|---|---|
Empire Okružná - Dream Team
Finále (1. zápas) |
2:3 p.p. 25.06.2017 15:00 |
|
Dream Team - Empire Okružná
Finále (2. zápas) |
3:5 01.07.2017 10:00 |
|
Empire Okružná - Dream Team
Finále (3. zápas) |
2:7 02.07.2017 12:00 |
|
Dream Team - Empire Okružná
Finále (4. zápas) |
4:5 08.07.2017 10:00 |
|
Empire Okružná - Dream Team
Finále (5. zápas) |
3:7 09.07.2017 13:00 |
o 3. miesto
Zápas | ||
---|---|---|
Hbc Čadca Podzávoz - KHK Suché dresy
o 3. miesto (1. zápas) |
5:1 02.07.2017 10:00 |
Základná časť
1. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
1
Dream Team - Hbk KNM Predators
1. kolo |
8:1 16.10.2016 09:30 |
|
1
KHK Suché dresy - Hbc Čierne-Skalité
1. kolo |
12:2 16.10.2016 11:00 |
|
1
1
Hbc Čadca Podzávoz - Hbk Drucker Horelica
1. kolo |
7:4 16.10.2016 12:30 |
|
1
1
Empire Okružná - Krásno Sparrows
1. kolo |
5:2 16.10.2016 14:00 |
2. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Dream Team - Hbk Drucker Horelica
2. kolo |
9:1 18.09.2016 09:00 |
|
Empire Okružná - KHK Suché dresy
2. kolo |
2:6 18.09.2016 10:30 |
|
Hbk KNM Predators - Hbc Čadca Podzávoz
2. kolo |
5:8 18.09.2016 12:00 |
|
Krásno Sparrows - Hbc Čierne-Skalité
2. kolo |
8:2 18.09.2016 13:30 |
3. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Dream Team - Hbc Čierne-Skalité
3. kolo |
9:1 25.09.2016 09:00 |
|
KHK Suché dresy - Krásno Sparrows
3. kolo |
6:4 25.09.2016 10:30 |
|
1
Hbk KNM Predators - Hbk Drucker Horelica
3. kolo |
4:5 25.09.2016 12:00 |
|
Hbc Čadca Podzávoz - Empire Okružná
3. kolo |
6:4 25.09.2016 13:30 |
4. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
1
Dream Team - Krásno Sparrows
4. kolo |
6:7 02.10.2016 09:00 |
|
1
Hbk KNM Predators - Empire Okružná
4. kolo |
4:7 02.10.2016 12:00 |
|
1
Hbc Čadca Podzávoz - Hbc Čierne-Skalité
4. kolo |
13:1 02.10.2016 13:30 |
|
1
KHK Suché dresy - Hbk Drucker Horelica
4. kolo |
4:2 23.10.2016 12:30 |
5. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Dream Team - Empire Okružná
5. kolo |
5:0 kont. 09.10.2016 09:00 |
|
Hbk Drucker Horelica - Hbc Čierne-Skalité
5. kolo |
6:4 09.10.2016 10:30 |
|
KHK Suché dresy - Hbk KNM Predators
5. kolo |
3:2 09.10.2016 12:00 |
|
Hbc Čadca Podzávoz - Krásno Sparrows
5. kolo |
6:1 09.10.2016 13:30 |
6. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
1
Hbc Čadca Podzávoz - Dream Team
6. kolo |
4:3 23.10.2016 09:30 |
|
1
Hbk KNM Predators - Hbc Čierne-Skalité
6. kolo |
10:2 23.10.2016 11:00 |
7. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
1
Hbc Čierne-Skalité - Hbc Čadca Podzávoz
7. kolo |
2:10 30.10.2016 09:00 |
|
1
Krásno Sparrows - Hbk KNM Predators
7. kolo |
9:6 30.10.2016 10:30 |
|
1
Empire Okružná - Hbk Drucker Horelica
7. kolo |
4:2 30.10.2016 12:00 |
|
Dream Team - KHK Suché dresy
7. kolo |
2:3 23.04.2017 10:00 |
8. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
1
Hbc Čadca Podzávoz - KHK Suché dresy
8. kolo |
7:3 13.11.2016 10:30 |
|
1
Hbc Čierne-Skalité - Empire Okružná
8. kolo |
4:8 13.11.2016 12:00 |
|
1
Krásno Sparrows - Hbk Drucker Horelica
8. kolo |
7:5 20.11.2016 09:00 |
|
Hbk Drucker Horelica - KHK Suché dresy
8. kolo |
3:6 02.04.2017 09:00 |
|
Krásno Sparrows - Empire Okružná
8. kolo |
5:9 02.04.2017 10:30 |
|
Hbc Čadca Podzávoz - Hbk KNM Predators
8. kolo |
12:2 02.04.2017 12:00 |
9. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
KHK Suché dresy - Krásno Sparrows
9. kolo |
7:3 09.04.2017 09:00 |
|
Hbk Drucker Horelica - Dream Team
9. kolo |
1:8 09.04.2017 10:30 |
|
Empire Okružná - Hbk KNM Predators
9. kolo |
9:4 09.04.2017 12:00 |
10. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Hbk Drucker Horelica - Hbc Čierne-Skalité
10. kolo |
5:6 s.n. 30.04.2017 09:00 |
|
KHK Suché dresy - Hbk KNM Predators
10. kolo |
3:2 30.04.2017 10:30 |
|
Dream Team - Krásno Sparrows
10. kolo |
11:2 30.04.2017 12:00 |
|
Hbc Čadca Podzávoz - Empire Okružná
10. kolo |
4:6 30.04.2017 13:30 |
|
Dream Team - Hbc Čierne-Skalité
10. kolo |
12:2 13.05.2017 13:00 |
11. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Hbc Čadca Podzávoz - Hbk Drucker Horelica
11. kolo |
7:3 07.05.2017 09:00 |
|
KHK Suché dresy - Empire Okružná
11. kolo |
2:3 07.05.2017 10:30 |
|
Dream Team - Hbk KNM Predators
11. kolo |
5:0 07.05.2017 12:00 |
|
Hbc Čierne-Skalité - Krásno Sparrows
11. kolo |
5:10 07.05.2017 13:30 |
12. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
KHK Suché dresy - Hbc Čierne-Skalité
12. kolo |
5:0 14.05.2017 09:00 |
|
Dream Team - Hbc Čadca Podzávoz
12. kolo |
4:3 14.05.2017 10:30 |
|
Hbk Drucker Horelica - Empire Okružná
12. kolo |
0:8 14.05.2017 12:00 |
|
Krásno Sparrows - Hbk KNM Predators
12. kolo |
6:5 s.n. 14.05.2017 13:30 |
13. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Hbk KNM Predators - Hbc Čierne-Skalité
13. kolo |
8:3 20.05.2017 10:00 |
|
Empire Okružná - Dream Team
13. kolo |
6:5 20.05.2017 11:30 |
|
KHK Suché dresy - Hbc Čadca Podzávoz
13. kolo |
8:6 20.05.2017 13:00 |
|
Krásno Sparrows - Hbk Drucker Horelica
13. kolo |
5:0 20.05.2017 14:30 |
14. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Hbc Čierne-Skalité - Empire Okružná
14. kolo |
2:19 21.05.2017 09:00 |
|
Hbc Čadca Podzávoz - Krásno Sparrows
14. kolo |
5:4 21.05.2017 10:30 |
|
Dream Team - KHK Suché dresy
14. kolo |
8:3 21.05.2017 12:00 |
|
Hbk Drucker Horelica - Hbk KNM Predators
14. kolo |
3:7 21.05.2017 13:30 |