Play-off
Štvrťfinále
Zápas | ||
---|---|---|
Krásno Sparrows - HBK SHARKS Lodno
Štvrťfinále (1. zápas) |
6:1 31.05.2015 10:30 |
|
Dream Team - Hbk Raková
Štvrťfinále (1. zápas) |
15:3 31.05.2015 09:00 |
|
Suché dresy Skalité - Red Stars
Štvrťfinále (1. zápas) |
5:2 31.05.2015 12:00 |
|
Hbk KNM Predators - Hbc Podzávoz
Štvrťfinále (1. zápas) |
7:6 31.05.2015 13:30 |
|
Hbk Raková - Dream Team
Štvrťfinále (2. zápas) |
0:5 06.06.2015 11:00 |
|
Red Stars - Suché dresy Skalité
Štvrťfinále (2. zápas) |
0:5 06.06.2015 12:30 |
|
HBK SHARKS Lodno - Krásno Sparrows
Štvrťfinále (2. zápas) |
4:7 06.06.2015 14:00 |
|
Hbc Podzávoz - Hbk KNM Predators
Štvrťfinále (2. zápas) |
3:4 p.p. 06.06.2015 15:30 |
|
Dream Team - Hbk Raková
Štvrťfinále (3. zápas) |
5:0 07.06.2015 09:00 |
|
Suché dresy Skalité - Red Stars
Štvrťfinále (3. zápas) |
7:3 07.06.2015 10:30 |
|
Hbk KNM Predators - Hbc Podzávoz
Štvrťfinále (3. zápas) |
3:4 p.p. 07.06.2015 12:00 |
|
Krásno Sparrows - HBK SHARKS Lodno
Štvrťfinále (3. zápas) |
5:0 07.06.2015 13:30 |
|
Hbc Podzávoz - Hbk KNM Predators
Štvrťfinále (4. zápas) |
5:2 13.06.2015 10:00 |
|
Hbk KNM Predators - Hbc Podzávoz
Štvrťfinále (5. zápas) |
7:2 14.06.2015 10:30 |
Semifinále
Zápas | ||
---|---|---|
Krásno Sparrows - Suché dresy Skalité
Semifinále (1. zápas) |
2:5 14.06.2015 09:00 |
|
Dream Team - Hbk KNM Predators
Semifinále (1. zápas) |
6:5 20.06.2015 09:00 |
|
Suché dresy Skalité - Krásno Sparrows
Semifinále (2. zápas) |
3:5 20.06.2015 10:30 |
|
Suché dresy Skalité - Krásno Sparrows
Semifinále (3. zápas) |
3:2 21.06.2015 09:00 |
|
Hbk KNM Predators - Dream Team
Semifinále (2. zápas) |
1:8 21.06.2015 12:30 |
|
Dream Team - Hbk KNM Predators
Semifinále (3. zápas) |
9:3 27.06.2015 09:00 |
|
Suché dresy Skalité - Krásno Sparrows
Semifinále (4. zápas) |
3:2 s.n. 27.06.2015 10:30 |
Finále
Zápas | ||
---|---|---|
Dream Team - Suché dresy Skalité
Finále (1. zápas) |
4:1 28.06.2015 10:30 |
|
Suché dresy Skalité - Dream Team
Finále (2. zápas) |
4:8 04.07.2015 10:00 |
|
Dream Team - Suché dresy Skalité
Finále (3. zápas) |
4:2 05.07.2015 10:00 |
Základná časť
1. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Hbc Podzávoz - Hbk KNM Predators
1. kolo |
1:2 21.09.2014 09:00 |
|
Dream Team - Suché dresy Skalité
1. kolo |
6:2 21.09.2014 10:30 |
|
Red Stars - Krásno Sparrows
1. kolo |
3:6 21.09.2014 14:00 |
|
HBC Moto integrátor Čadca - Hbk Raková
1. kolo |
4:5 s.n. 21.09.2014 15:30 |
|
HBK SHARKS Lodno - Red Stars
1. kolo |
3:13 22.11.2014 10:00 |
2. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Hbc Podzávoz - Suché dresy Skalité
2. kolo |
5:7 28.09.2014 10:00 |
|
Krásno Sparrows - HBC Moto integrátor Čadca
2. kolo |
15:0 28.09.2014 11:30 |
|
Red Stars - Hbk KNM Predators
2. kolo |
5:12 28.09.2014 14:00 |
|
Dream Team - Hbk Raková
2. kolo |
5:1 28.09.2014 15:30 |
3. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Hbc Podzávoz - Dream Team
3. kolo |
0:5 05.10.2014 10:30 |
|
Suché dresy Skalité - Red Stars
3. kolo |
11:3 05.10.2014 12:00 |
|
Hbk KNM Predators - HBK SHARKS Lodno
3. kolo |
6:5 05.10.2014 14:30 |
|
Hbk Raková - Krásno Sparrows
3. kolo |
1:4 05.10.2014 16:00 |
4. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Dream Team - HBC Moto integrátor Čadca
4. kolo |
22:0 12.10.2014 10:00 |
|
Krásno Sparrows - HBK SHARKS Lodno
4. kolo |
7:5 12.10.2014 11:30 |
|
Red Stars - Hbk Raková
4. kolo |
7:4 12.10.2014 14:00 |
|
1
Suché dresy Skalité - Hbk KNM Predators
4. kolo |
6:3 12.10.2014 15:30 |
5. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Hbc Podzávoz - Krásno Sparrows
5. kolo |
0:5 19.10.2014 09:00 |
|
Dream Team - Red Stars
5. kolo |
8:2 19.10.2014 10:30 |
|
HBK SHARKS Lodno - Hbk Raková
5. kolo |
7:2 19.10.2014 12:00 |
|
Hbk KNM Predators - HBC Moto integrátor Čadca
5. kolo |
12:0 19.10.2014 13:30 |
6. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Hbk Raková - Suché dresy Skalité
6. kolo |
3:10 26.10.2014 09:00 |
|
Hbc Podzávoz - HBC Moto integrátor Čadca
6. kolo |
9:3 26.10.2014 10:30 |
|
Krásno Sparrows - Hbk KNM Predators
6. kolo |
5:0 kont. 26.10.2014 12:00 |
|
HBK SHARKS Lodno - Dream Team
6. kolo |
1:6 26.10.2014 13:30 |
7. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Krásno Sparrows - Suché dresy Skalité
7. kolo |
2:1 s.n. 02.11.2014 10:00 |
|
Hbc Podzávoz - HBK SHARKS Lodno
7. kolo |
5:4 s.n. 02.11.2014 11:30 |
|
HBC Moto integrátor Čadca - Red Stars
7. kolo |
2:14 02.11.2014 13:00 |
|
Hbk KNM Predators - Hbk Raková
7. kolo |
9:5 02.11.2014 14:30 |
8. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HBK SHARKS Lodno - Suché dresy Skalité
8. kolo |
1:7 09.11.2014 09:00 |
|
Krásno Sparrows - Dream Team
8. kolo |
6:2 09.11.2014 10:30 |
|
Hbc Podzávoz - Red Stars
8. kolo |
3:4 s.n. 09.11.2014 12:00 |
|
Red Stars - HBC Moto integrátor Čadca
8. kolo |
5:4 s.n. 09.05.2015 13:30 |
9. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Hbc Podzávoz - Hbk Raková
9. kolo |
4:3 16.11.2014 11:00 |
|
Hbk KNM Predators - Dream Team
9. kolo |
2:1 16.11.2014 12:30 |
|
Suché dresy Skalité - HBC Moto integrátor Čadca
9. kolo |
7:2 16.11.2014 14:00 |
|
HBC Moto integrátor Čadca - HBK SHARKS Lodno
9. kolo |
4:7 23.11.2014 10:00 |
10. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Hbc Podzávoz - Dream Team
10. kolo |
1:8 22.03.2015 11:00 |
|
HBK SHARKS Lodno - Suché dresy Skalité
10. kolo |
3:4 s.n. 22.03.2015 14:00 |
|
HBC Moto integrátor Čadca - Hbk Raková
10. kolo |
4:2 22.03.2015 15:30 |
|
Red Stars - Krásno Sparrows
10. kolo |
3:6 02.05.2015 15:30 |
11. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Dream Team - Hbk Raková
11. kolo |
10:0 29.03.2015 11:00 |
|
Krásno Sparrows - HBC Moto integrátor Čadca
11. kolo |
11:0 29.03.2015 12:30 |
|
Red Stars - Hbk KNM Predators
11. kolo |
2:6 29.03.2015 14:00 |
|
Hbc Podzávoz - Suché dresy Skalité
11. kolo |
3:2 29.03.2015 15:30 |
12. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HBC Moto integrátor Čadca - Dream Team
12. kolo |
1:11 12.04.2015 11:00 |
|
Hbk Raková - Red Stars
12. kolo |
6:2 12.04.2015 12:30 |
|
Krásno Sparrows - HBK SHARKS Lodno
12. kolo |
14:1 12.04.2015 14:00 |
|
Hbk KNM Predators - Hbc Podzávoz
12. kolo |
3:2 s.n. 12.04.2015 15:30 |
13. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Red Stars - Dream Team
13. kolo |
2:13 26.04.2015 10:00 |
|
Krásno Sparrows - Suché dresy Skalité
13. kolo |
6:2 26.04.2015 11:30 |
|
Hbk Raková - HBK SHARKS Lodno
13. kolo |
3:2 26.04.2015 13:00 |
|
HBC Moto integrátor Čadca - Hbk KNM Predators
13. kolo |
2:4 26.04.2015 15:30 |
14. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HBK SHARKS Lodno - Dream Team
14. kolo |
7:11 03.05.2015 10:30 |
|
Hbk Raková - Suché dresy Skalité
14. kolo |
1:6 03.05.2015 12:00 |
|
Krásno Sparrows - Hbk KNM Predators
14. kolo |
1:3 03.05.2015 13:30 |
|
Hbc Podzávoz - HBC Moto integrátor Čadca
14. kolo |
5:0 kont. 30.05.2015 14:30 |
15. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Suché dresy Skalité - Dream Team
15. kolo |
1:9 10.05.2015 09:00 |
|
Red Stars - Hbc Podzávoz
15. kolo |
5:3 10.05.2015 10:30 |
|
HBK SHARKS Lodno - Hbk KNM Predators
15. kolo |
4:10 23.05.2015 11:00 |
|
Krásno Sparrows - Hbk Raková
15. kolo |
4:2 24.05.2015 13:30 |
16. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HBC Moto integrátor Čadca - Suché dresy Skalité
16. kolo |
1:14 16.05.2015 11:00 |
|
Dream Team - Hbk KNM Predators
16. kolo |
6:5 16.05.2015 14:00 |
|
Red Stars - HBK SHARKS Lodno
16. kolo |
5:8 24.05.2015 12:00 |
|
HBK SHARKS Lodno - HBC Moto integrátor Čadca
16. kolo |
5:0 kont. 30.05.2015 10:00 |
17. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Dream Team - Krásno Sparrows
17. kolo |
7:3 17.05.2015 09:00 |
|
Red Stars - Suché dresy Skalité
17. kolo |
3:6 17.05.2015 10:30 |
|
Hbk Raková - Hbk KNM Predators
17. kolo |
5:0 kont. 17.05.2015 12:00 |
|
HBK SHARKS Lodno - Hbc Podzávoz
17. kolo |
7:8 s.n. 17.05.2015 13:30 |
18. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Hbk Raková - Hbc Podzávoz
18. kolo |
1:7 16.05.2015 15:30 |
|
Krásno Sparrows - Hbc Podzávoz
18. kolo |
4:5 30.05.2015 11:30 |
|
Hbk KNM Predators - Suché dresy Skalité
18. kolo |
0:5 30.05.2015 13:00 |